بسته
(0) سفارش
شما هیچ موردی در سبد سفارش خود ندارید
همه خدمات
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  قوانین و شرایط استفاده

  سیاست حفظ حریم خصوصی مشتریان

  خدمات چاپ ویژه به اطلاعات شخصی و خصوصی مشتریان و کاربران خود احترام می‌گذارد و از آن‌ها محافظت می‌کند. در اين راستا همواره تلاش داشته سایت سفارش آنلاین چاپ ویژه را براساس آخرین فناوری‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری ارتقا دهد تا مشتریان و کاربران فضایی امن و مطمئن را توأم با راحتی و آسایش تجربه کنند.

   

  استفاده از اطلاعات شخصی شما

  اطلاعات شخصی شما برای ارائه سرویس‌های مورد نیازتان استفاده می‌شود.

  هنگام بازدید از سایت ما نیازی به ارسال اطلاعات شخصی نیست. ما تنها اطلاعات غیرشخصی دسترسی همچون صفحاتی که از آنها بازدید کرده‌اید یا نام فایل‌های درخواستی را نگه می‌داریم. این اطلاعات تنها به منظور بهبود خدمات‌مان مورد تحلیل قرار می‌گیرند و نمی‌توان از آنها برای ردیابی شما استفاده کرد.

  اطلاعات شخصی تنها زمانی جمع‌آوری می‌شود که خودتان داوطلبانه اطلاعات را به عنوان بخشی از فرایند ثبت سفارش‌تان ارائه دهید یا حساب جدیدی باز کنید و عضو شوید یا برای دریافت خبرنامه‌ ثبت‌نام کنید. ما تنها به منظور تکمیل و پردازش سفارش‌تان از اطلاعات‌ ارسالی‌ بدون کسب رضایت دوباره‌ از شما استفاده خواهیم کرد. ارسال پیامک یا ایمیل اطلاع‌رسانی وضعیت سفارش از طریق‌های سامانه ارسال پیامک با شماره‌های 30005700011570 و 10002186083352 و یا از طریق ایمیل (info[at]vijhe.com) برای مشتری ارسال خواهد شد.

  ما به مدت پنج سال فایل‌های طراحی شده و یا فایل‌های چاپی ارسالی مشتری را ذخیره می‌کنیم تعهد می­‌دهیم که هیچ‌گونه سوء‌استفاده‌ای از اطلاعات داخل طرح فایل چاپی نکنیم. این فایل‌ها صرفا جهت چاپ مجدد و یا مشاهده سوابق توسط خود مشتری نگهداری می‌شود.

   

  درخواست اطلاعات شخصی شما

  ما هیچ‌گاه اطلاعات شخصی شما را ازطریق ایمیل، تماس تلفنی و پیامک درخواست نخواهیم کرد.

  شما با ثبت نام در سایت خدمات چاپ ویژه، مشخصات خود از قبیل نام و نام‌خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن‌همراه(جهت احراز هویت) و غیره را در اختیار ما قرار می‌دهید. در ادامه‌ی فعالیت در سایت و تقاضا برای ثبت سفارش، نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس، کد پستی و تلفن‌های تماس خود خواهید داشت.

  شما پس از ورود به حساب کاربری سایت خدمات چاپ ویژه، به عنوان مشتری خدمات چاپ ویژه شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها، فایل‌های چاپی و اطلاعات فردی شما در اختیار ما خواهد بود.
  خدمات چاپ ویژه اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه‌ی محصولات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعاتی که فکر می‌کنیم برایتان جالب باشد، استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر از خدمات چاپ ویژه قرار نخواهد گرفت.

  در صورت خرید به عنوان میهمان در سایت خدمات چاپ ویژه نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن‌همراه و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست، اطلاعاتی هستند که ممکن است ما از شما بگیریم.

   

  ارسال اطلاعات شخصی به غیر

  ما تنها آن دسته از اطلاعاتی که برای ارسال محصول‌تان‌ ضرورت دارد را به شرکت حمل کالای مامور تحویل ارسال می‌کنیم. همچنین اینکه هنگام تأیید و پرداخت سفارش، اطلاعات پرداخت‌تان به مسئول مالی و حسابداری مجموعه ارسال می‌شود. غیر از این موارد اطلاعات‌ دیگرتان به هیچ طرف ثالثی داده نخواهد شد. پردازش خدمات خدماتی که در صفحات وب سایت ما قرار دارد، مستقیما از طریق همین مجموعه صورت می‌گیرد.

   

  محدودیت دسترسی به اطلاعات

  پدیده دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارد٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهد داشت.

  کلیه رمزهای عبور به صورت رمزگذاری شده در پایگاه داده‌های سایت نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته شده است. همچنین کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت‌های محافظت شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.

   

  کوکی‌ها

  در هنگام بازدید از سایت خدمات چاپ ویژه یک کوکی ارتباطی موقت برای شما و بر روی کامپیوتر شما ایجاد می‌گردد. اگر تصمیمی برای وارد شدن با شناسه کاربری خود ندارید، می‌توانید کوکی را غیر فعال کنید ولی در این صورت امکان ورود شما به سایت خدمات چاپ ویژه امکان‌پذیر نمی‌باشد. کوکی ایجاد شده بعد از بسته شدن مرورگر اینترنتی شما پاک می‌گردد. در هنگامی که شما با شناسه‌ی کاربری خود وارد می‌شوید، کوکی‌های بیشتری بوجود می‌آید تا از نوشتن دوباره‌ی شناسه‌ی کاربری (یا حتی کلمه‌ی عبور) در بازدید‌های بعدی جلوگیری شود. این امکان تا ۳۰ روز برجای می‌ماند. اگر از یک رایانه‌ی عمومی استفاده می‌کنید و تمایل ندارید شناسه کاربری شما برای سایر کاربران آن رایانه قابل رویت باشد، بهتر است کوکی را بعد از اتمام کار پاک کنید.

   

  ایجاد حساب کاربری (عضویت)

  زمانی که حساب کاربری جدیدی باز می‌شود، اطلاعات اصلی (مانند نام، آدرس، آدرس الکترونیکی و شماره‌های تماس) به همراه اطلاعات کاربردی (نام کاربری و رمز عبور) در پایگاه داده‌های سایت بر روی سرور ما ذخیره می‌شود. این امر مشتری را قادر می‌سازد که با نام کاربری و رمز عبور بتواند وارد سایت شده و خریدهای آتی را بدون تایپ دوباره‌ی اطلاعات پایه کاربری ثبت نماید.

   

  رضایت در دریافت پیامک و ایمیل‌های تبلیغاتی (خبرنامه)

  وقتی شما در خبرنامه پیامکی و یا ایمیلی ثبت‌نام می‌کنید پیام‌های اطلاع‌رسانی، تبلیغاتی و خدمات ما برای شما ارسال می‌شود.

  شما می‌توانید پیشنهادهای جذابی را با موافقت خود از طریق ایمیل و یا تلفن‌همراه دریافت کنید. آدرس الکترونیک‌تان به دیگر افراد ثالث داده نمی‌شود. اگر در آینده تصمیم بگیرید که دریافت چنین خدماتی را لغو کنید، هر زمانی می‌توانید از طریق تنظیمات حساب من در سایت رضایت خود را از دریافت خبرنامه پس بگیرید.

  ارسال پیامک یا ایمیل خبرنامه از طریق‌های سامانه ارسال پیامک با شماره‌های 30005700011570 و 10002186083352 و یا از طریق ایمیل (info[at]vijhe.com) برای مشتری ارسال خواهد شد.

   

  ویرایش و تغییر اطلاعات حساب کاربری

  شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید.

  حساب کاربری توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی‌باشد و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر است.

   

  همکاری با ما

  ما اطلاعات شخصی شما را، برای ثبت نام، استخدام و همکاری، صرفاً ازطریق سایت با فرم‌های مربوطه دریافت می‌کنیم. از ارسال اطلاعات شخصی خود به ایمیل یا پُرکردن فرم‌هایی خارج از سایت خودداری کنید.

   

  قوانین

  با توجه به محدودیت‌های اجرایی ممکن است اطلاعات موجود در وب‌سایت ما به‌روز نباشند یا تمامی اطلاعات مربوط به یک محصول یا خدمت در سایت قرار نگرفته باشد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات کامل‌تر و آگاهی از چگونگی دریافت خدمات، با مرکز مشاوره ویژه به شماره 86083352-021 تماس بگیرید.

   

  امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سامانه سفارش آنلاین خدمات چاپ را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

   

  با تشکر - رضا پیری مدیر عامل گروه تبلیغات ویژه